Hatay Sever Nakliyat Firması Vizyonu Nedir ?

Hakkımızda

Öncelikle güzel Hatay ‘ımıza güzel hizmet için gayret ediyoruz. Sorunsuz, huzurlu, memnun olacağınız taşınma bizim için her şeyden önemlidir. Ücretsiz expertiz isteyiniz. Ev eşyanızı açık kamyon veya sağlıksız nakliye araçları ile taşıttırmayınız. Ekibimizde bulunan tesisatçı beyaz eşyalarınızı sökerek marangozda gardrop ve eklemli masa v.b. sökerek taşınmasını gittiği yerde tekrar kurulmasını sağlar.

Ev ofis banka özel şirket depolama taşıma işi paketleme uzman elamanlar eşliğinde itinayla yapılır.
1992 DEN BUYANA GELEN TECRÜBE

Eşyalarınız sigortalı olarak istenilen saat ve günde taşınır. Hafta içini tercih etmeniz halinde taşınma daha hesaplı olacaktır. Fiyatlarımız hakkında bilgi isteyiniz.
Taşınma sırasında kaliteli ambalaj malzemeleri kullanılacaktır. Genelde eşyalar için patpatlı naylon. Kırılacak eşyalar için kraft kağıt kullanılır.
Elbiseleriniz elbise taşıma dolabı ile ütüsü dahi bozulmadan taşınır.

3 TEMEL İLKEMİZ

  • Kalite
  • Hizmet
  • Memnuniyet

HATAY SEVER NAKLİYAT OLARAK

Çeşitli alanlarda 1992’den bu yana siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

  •  EVDEN EVE NAKLİYAT
  •  EŞYA DEPOLAMA
  •  OFİS BÜRO TAŞIMACILIĞI
  •  PARÇA EŞYA TAŞIMA
  •  KURUMSAL TAŞIMACILIK
  •  PARA KASASI TAŞIMACILIĞI

BİZİ TERCİH ETMENİZ İÇİN ÇOK SEBEP VAR.

Korumuş olduğumuz değerlerimizi ve kalite standartlarımızı geliştirmeye yönelik her gelişen gün içerisinde Hatay Sever Nakliyat müşterilerinin taşımacılık ihtiyaçlarından olan beklentilerini biliyor, sizlere kusursuz bir nakliye hizmeti sunuyoruz. Kullanmış olduğumuz Avrupa sistem ekipmanlar ve firma bünyemizde görev alan personel kadromuz ile sizlere iyi bir hizmet vermeyi amaç edinmiş firmayız. Nakliyat sektöründe diğer taşımacılık şirketlerine göre farklı bir bakış açısı ile firma bünyemizde sunulan her hizmet alanı içinde sorunsuz ve kusursuz hizmet vermek için çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz. Şu gün gelmiş olduğumuz bu noktada müşterilerimize binlerce taşıma hizmeti vermiş ve geride güler yüzlü, mutlu müşteriler bırakmış kişiler bizlerin en büyük mutluluk kaynağını oluşturmuştur.   SEVGİYLE TAŞIYORUZ

Nakliyat süreçleri genel olarak zor amaçlı geçen çalışmalardır. Eşyalarınızın eski evinizden alınması, yeni evinize götürülüp kurulması oldukça zahmet ve deneyim gerektiren işlerdir. Deneyimli personel kadromuz ve son model taşıma araçlarımız ile eski eviniz içindeki tüm eşyaları ambalajlıyor, demonte ve montaj işlerini tamamladıktan sonra yeni evinize eşyalarınızı götürüyoruz.


KONUT / YEREL

Taşınmanızı verimli ve stressiz hale getirmek için paketleme ekipmanı, paketleme talimatları ve ipuçlarının yanı sıra emek ve destek sunuyoruz.

KUTU TESLİMİ

Özellikle kıyafetler, resimler ve bulaşıklar için kutular, paketleme bandı ve hava kabarcıklı paketler dahil tüm paketleme malzemelerine sahibiz.

TİCARİ / OFİS

İster il içi ister il dışı bütün taşınmalarınızda, siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet vermekten zevk duyarız.

YÜKLEME / BOŞALTMA

Özellikle kıyafetler, resimler ve bulaşıklar için kutular, paketleme bandı ve hava kabarcıklı paketler dahil tüm paketleme malzemelerine sahibiz.

DEĞERLİ MÜŞTERİLER

Hatay sever nakliyat olarak evden eve taşıma ya da ofis taşınmalarınızda veya diğer taşınma işlemlerinizde size professiyonel ekiplerimizle kaliteli hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz.

Whatsapp Hemen Ara